W poszukiwaniu nietoperzy!


Zapraszamy chętnych na wycieczkę po pięknych Jaskiniach ziemi kłodzkiej. Zaczynamy od zwiedzania Jaskini Radochowskiej. Kolejnym etapem będzie, najdłuższa w Sudetach i jedna z najdłuższych w Polsce Jaskinia niedźwiedzia w Kletnie. Po zwiedzaniu jaskiń przeniesiemy się do stolicy Hrabstwa Kłodzkiego i zwiedzimy stare miasto –Kłodzko.
W cenie przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, obsługa pilota i przewodnika.  Uczestnicy do lat 18 tylko pod opieką opiekunów.  Cena nie obejmuje wstępów do Jaskiń: Radochów 15zł.-N, 12zł.-U Jaskinia Niedźwiedzia 17 zł. grupowy. Należy zabrać ze sobą odpowiednią odzież trekkingową, z uwzględnieniem niskiej temperatury w jaskiniach ok. 8stopni.  W przypadku większej ilości chętnych cena ulegnie zmniejszeniu.  Pogodę i dobrą zabawę zapewnimy. Pogodę ducha i dobry humor zabieramy ze sobą!!!
  Powrót do Legnicy ok. godz. 20:00

 

Pytania proszę kierować pod

nr tel. 609 188 558                   

 Mariusz Wojciechowski


Organizator: Koło Przewodników PTTK w Świdnicy.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki, czasu, z powodów związanych z warunkami pogodowymi lub innymi czynnikami. Zapisy prowadzi Biuro UTiU Karus –Troter Mariusz Wojciechowski pl. Słowiański 1 pok. 7 ( budynek Starostwa Powiatowego w Legnicy) tel: 607 123 243, e-mail: mariusz.wojki1@wp.pl Wpłaty w biurze gotówką lub na konto: 60 1750 0012 0000 0000 3095 5118 najpóźniej do 17-04-2017r.
Koszt wycieczki 60zł/os.


Czytaj więcej

Wojciechowski Mariusz


Przewodnik Sudecki , przewodnik terenowy

 

Oferuje państwu szeroki zakres usług przewodnickich na terenie polskich i czeskich Sudetów, Przedgórza Sudeckiego.


Miłą i interesującą obsługę tras i szlaków turystycznych z uwzględnieniem historii regionu, zabytków, ciekawostek oraz planów na przyszłość.


Pomoc przy organizacji przewoźnika i bazy gastronomiczno–noclegowej
Wytyczeniu tras wycieczek w zależności od stopnia trudności przeznaczenia i formy(krajoznawcze, przyrodnicze, ekologiczne, historyczne, pielgrzymkowe)
Pomoc przy organizacji i przygotowaniu tras turystyki kwalfikowaniej, oraz imprez turystycznych (wyjazdy integracyjne)
Witam Państwa serdecznie, mam zaszczyt zaoferować Państwu swoje usługi przewodnickie. Jestem Przewodnikiem Sudeckim, od kilkunastu lat zajmuję się badaniami i pracami eksploracyjnymi prowadzonymi nad przedsięwzięciem „Riese” w Górach Sowich.
Oprowadzam po wszystkich kompleksach włącznie z częściami naziemnymi obiektów nie udostępnionych do zwiedzania.
Zapraszam również na wycieczki piesze i autokarowe, jedno i kilkudniowe po terenie całych naszych pięknych Sudetów po obu stronach granicy.
Z przyjemnością i całkowicie gratis pomogę w planowaniu, wytyczaniu i organizacji wycieczek i imprez turystycznych, pomogę w wyborze bazy noclegowej i gastronomicznej.
Ze swojej strony zapewniam: poczucie bezpieczeństwa, moc ciekawych informacji, dobry humor i piękne wspomnienia z wycieczki.
Chętnie nawiążę stałą współpracę z biurami podróży